Sıkça Sorulan Sorular ( Film İçin )

Güneş kontrol filmi nedir?
Güneş kontrol filmi; aracınızın camlarının renklenmesini sağlar. Fakat bunun yanında birçok fayda sağlıyor. Ultraviole ışınları keser, ısıyı ışığı düşürür, kapkaçı engeller, cam kırılmalarında parçaları bütün olarak tutar ve cam kırıklarının vücuda batmasını önler.
Aracın ön camına film çekilebilir mi?
Özellikle birkaç senedir ön cam filmi yoğun talep görmektedir Her marka aracın ön camına başarı ile uygulamalarımızı yapmaktayız.
Ön cama film uygulanırsa rahat sürüş yapılabilir mi?
Ön cama filmi artık özellikle tavsiye ediyoruz. Sebebi; film uygulaması yapılmış bir araç ile güneşli havada gözleriniz yorulmuyor, ön camdan süzülen sıcaklık etkisini yitiriyor. Gece, yağmurlu, karlı havalarda bile görüşünüz engellenmediği için maksimum sürüş keyfi alıyorsunuz ve aracınızın bütün camları kaplandığı için estetik görüntü birkat daha artmış oluyor.
Güvenlik filmi nedir?
Güvenlik filmi şeffaf ve renkli olarak uygulayabildiğimiz yüksek ferformanslı bir filmdir. Renkli güvenlik filmide araç camlarını renklendirir, ultraviole ışınlarını keser, ısıyı, ışığı düşürür, kapkaçı engeller ve kaza durumunda kalınlığı, esnekliği ve yapışma kuvveti ile araç içindekilerin çok daha güvende olmasını sağlar.
Güvenlik filmi çekildikten sonra kaza olursa araçtan dışarı çıkılabilir mi?
Güvenlik filmi uyguladığımız camların kırıldıktan sonra aracın içine doğru düşmesi çok zordur. Fakat kırılan camı araç içinden dışarıya doğru iterek yerinden çıkarmak kolaydır. Buda cam kırılmalarından dolayı yaralanma riskini azaltır ve güvenli bir şekilde dışarı çıkılmasını sağlar.
Her marka ve model araca film uygulaması yapılabilir mi?
Evet. Her marka ve model araca; sedan, hatchback, coupe, cabrio, lıftback, jeep, picup vs.
Güneş kontrol ve güvenlik filmlerinin arasında fiyat farkı varmı?
Evet uygulama ücretleri farklı.
Bayanlar filmli aracı rahat kullanabilir mi?
Kullanmakta olduğumuz filmler bir dünya markası.dolayısıyla koyuluk derecesi ne olursa olsun içeriden dışarıya bakışta görüntü çok net.
Filmlerin garantisi varmı, bakım gerektiriyor mu?
Filmler uygulama sonrasında; filmin kabarması, camdan ayrılması, renk atması ile ilgili olarak üretici firma tarafından beş yıl süre ile garanti altına alınmıştır. Fakat biz gençler oto cam olarak garantiyi süresiz olarak uygulamaktayız. Özel bir bakım gerektirmiyor. Sadece temiz ve tozsuz nemli bez ile silinmesi yeterli.
Filmin montaj süresi nedir, randevu almaya gerek varmı?
Filmin montaj süresi aracın modeline göre değişmektedir. Ortalama süresi üç saattir. Randevu için bilgi almanızı rica ederiz.

Sık Sorulan Sorular ( Kasko İçin )

Aracım sigortalı camı kırılır ise ne yapmalıyım?
Aracınızın seyir halinde veya park halinde iken camlarından herhangi biri kırılır ise gerekli evraklar ile servisimize gelmeniz yeterlidir. Fakat hırsızlık amaçlı kırılır ve çalınan eşyanız olur ise karakol veya jandarmaya rapor tutturmanız gerekmektedir. Gerekli evraklar için lütfen bilgi alınız.
Aracımın camını sigortadan değiştirdiğimde poliçedeki hasarsızlık bozulur mu?
Genel itibari ile her poliçe dönemi içerisinde değiştirilen bir cam hasarsızlığı etkilemiyor. Fakat sigorta şirketlerinin uygulamaları farklı olduğundan çağrı merkezlerinden kesin bilgi edinilebilir.
Her marka aracın camı stoğunuzda bulunuyor mu?
Stoğumuzdaki cam çeşidi her ne kadar yeterli olsada yinede elimizde olmayan camlar olabiliyor. Değişim için gelmeden bize bilgi vermeniz siz gelene kadar camı temin etmemizi sağlar.
Aracımın sigortası yok cam hasarı olur ise maliyet çok çıkar mı?
Kesinlikle hayır. Bizim amacımız müşterimizin cebinden çıkacak ücreti minimumda, memnuniyetini maksimumda tutmaktır.
Ön camda oluşan her çatlak tamir edilebilir mi?
Tamir edilebilir çatlaklar göz, yıldız ve düz diye tabir ettiklerimizdir. Onarılacak yeri görmemiz gerekmektedir.
Çatlak cam tamiri pahalı mıdır?
Son derece hesaplıdır. Çatlağın durumuna göre 30 TL’den başlayan tamir ücreti vardır.
Her sunroof arızası giderilebilir mi?
Orjinal sunroof arızalarını giderebiliyoruz. Bunun için aracı görmemizde fayda var.
Sunroof
Parça kırılmış olabilir. Daha fazla zarar görmemesi için kullanmamanızı ve en kısa zamanda servisimize getirmenizi öneririz.